Halve pallet Funflor Bemeste Tuinaarde 45x25L (1125L)
calcPageSize())"
loading="eager"
fetchpriority="high"
/>
- 1125 liter in handige 25L zakken voor meerdere tuinlocaties
- Maakt zware grond losser en activeert bodemleven
- Voordelig palletformaat ten opzichte van losse zakken
- Meng 50% door de bovenlaag bij aanleg en structuurverbetering
- Jaarlijks bijstrooien (2 cm) voor optimaal bodemonderhoud
Specificaties en gebruik van halve pallet Funflor Bemeste Tuinaarde 45x25L
- Organische samenstelling: mix van compost, tuinturf en mest voor een rijke bodemverbeteraar die bodemleven activeert en een donkere, structuurrijke toplaag geeft
- Maakt zware grond losser: de luchtige, organische samenstelling verbetert de doorlaatbaarheid en bewerkbaarheid van zware kleigrond
- pH 5,5-7,5: breed inzetbaar voor de meeste tuinplanten, borders en gazonbodems
- Activeert bodemleven: organisch materiaal stimuleert micro-organismen en wormen voor een gezonde, actieve bodem
- Handig formaat van 25L: lichtere zakken die makkelijk verdeeld kunnen worden over meerdere locaties in de tuin
- 100% naturel: volledig op basis van natuurlijke grondstoffen zonder kunstmatige toevoegingen
- 45 zakken per halve pallet: totaal 1125 liter voor een complete seizoensbeurt van meerdere borders en tuinvakken
Gebruiksaanwijzing halve pallet Funflor Bemeste Tuinaarde 45x25L
Aanleg en structuurverbetering
Maak de bovenlaag van ca. 20 cm bestaande grond los en meng er 50% Bemeste Tuinaarde doorheen
Egaliseren en ophoging
Vul de gaten aan met Funflor Bemeste Tuinaarde en druk het geheel stevig aan
Onderhoud
Zowel in het voor- als in het najaar de tuin of border afstrooien met een laag van ca. 2 cm Funflor Bemeste Tuinaarde
| SKU | FF25TA_45 |
| Merk | Funflor |
| Afmeting (H x B x L) | 104 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 104 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| SKU | FF25TA_45 |
| Merk | Funflor |
| Afmeting (H x B x L) | 104 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 104 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Gewicht | 240 kg |
| Inhoud | 1125 liter |
| Volume | 45 x 25 |
| Bijzonderheden | Niet geschikt om in te planten |
| Klus | Border, Bulk, Ophogen |






