Hele pallet ovengedroogd gekloofd haagbeuk haardhout 25cm
calcPageSize())"
loading="eager"
fetchpriority="high"
/>
-
2€ 479,- € 395,87 / stuk bespaar 2%
-
3€ 469,- € 387,60 / stuk bespaar 4%
- Direct stookbaar (<20% vocht)
- Maximale warmteopbrengst van alle houtsoorten (4,1 kWh/kg)
- Extra lange verbrandingstijd, langer dan eik of beuk
- Houtstukken zijn smaller dan gemiddeld
- Gebruik altijd aanmaakproducten voor beste resultaat
Specificaties en gebruik van hele pallet ovengedroogd gekloofd haagbeuk haardhout 25cm
- Vochtgehalte: ovengedroogd tot max 20% vocht, geen droogtijd nodig
- Afmetingen blokken: 25cm lengte met doorsnede 8-15cm, geschikt voor standaard kachels
- Maximale warmteopbrengst: ca. 4,1 kWh/kg, één van de hoogste van alle houtsoorten
- Zeer harde houtsoort: één van de zwaarste en hardste Europese houtsoorten
- Extra lange verbrandingstijd: brandt langer dan eik of beuk met stabiele warmte
- Uitzonderlijk efficiënt: haal het absolute maximum uit elke stookbeurt
- Minimale rook: produceert zeer weinig rook door laag vochtgehalte voor schonere verbranding
- 900 kg voorraad: uitstekende prijs-prestatieverhouding door hele pallet inhoud
Tip! Haagbeuk is een zeer harde houtsoort en heeft iets meer tijd nodig om goed op gang te komen. Gebruik altijd aanmaakblokjes, aanmaakwol of aanmaakhout voor een gegarandeerde start. Deze aanmaakproducten zorgen voor volledige warmte en vlammen, binnen enkele minuten heb je een krachtig vuur met maximale warmteafgifte.
Bestel nu je hele pallet haagbeuk haardhout en geniet van de absolute top in warmte en verbrandingstijd voor zowel binnen als buiten.
| SKU | HA40100 |
| Merk | Huismerk |
| Afmeting (H x B x L) | 200 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 200 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| SKU | HA40100 |
| Merk | Huismerk |
| Afmeting (H x B x L) | 200 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 200 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Diameter | 8 tot 15 cm |
| Gewicht | 900 kg |
| Soort | Haagbeuk |
| Vochtigheidspercentage | <20% |
| Lengte houtblokken | 25 cm |
Zeer snelle, vlotte levering, netjes verpakt.
De bezorger heeft de pallet zelfs tot in mijn garage gebracht.
geen
alles is prima gegaan, de chauffeur was erg vriendelijk, ik beveel jullie graag aan bij anderen.
Ik blijf ook in de toekomst klant bij jullie
alles in orde
geen
Droog en mooi gestapeld op de palletten. De blokken zijn goed verdeeld gestapeld, niet enkel de "esthetische" buitenkanten.
Nog geen echt nadeel gevonden.
Goed hout
Snelle levering
Strak gestapeld
-


