Hele pallet ovengedroogd gekloofd haagbeuk haardhout 33cm
calcPageSize())"
loading="eager"
fetchpriority="high"
/>
-
2€ 469,- € 387,60 / stuk bespaar 2%
-
3€ 459,- € 379,34 / stuk bespaar 4%
- Direct stookbaar (<20% vocht)
- Maximale warmteopbrengst van alle houtsoorten (4,1 kWh/kg)
- Extra lange verbrandingstijd, langer dan eik of beuk
- Moeilijker aan te steken dan andere houtsoorten
- Gebruik altijd aanmaakproducten voor beste resultaat
Specificaties en gebruik van hele pallet ovengedroogd gekloofd haagbeuk haardhout 33cm
- Vochtgehalte: ovengedroogd tot max 20% vocht, geen droogtijd nodig
- Afmetingen blokken: 33cm lengte met doorsnede 8-15cm, geschikt voor grote kachels
- Maximale warmteopbrengst: ca. 4,1 kWh/kg, één van de hoogste van alle houtsoorten
- Extra lange verbrandingstijd: brandt veel langer dan eik of beuk met stabiele warmte
- Zeer harde houtsoort: één van de zwaarste en hardste Europese houtsoorten
- Uitzonderlijk efficiënt: haal het absolute maximum uit elke stookbeurt
- Minimale rookontwikkeling: produceert zeer weinig rook voor schonere verbranding
- 900 kg voorraad: uitstekende prijs-prestatieverhouding door hele pallet inhoud
Tip! Haagbeuk is een zeer harde houtsoort en heeft iets meer tijd nodig om goed op gang te komen. Gebruik altijd aanmaakblokjes, aanmaakwol of aanmaakhout voor een gegarandeerde start. Steek met 4-5 blokken per keer aan, binnen enkele minuten heb je een krachtig vuur met maximale warmteafgifte.
Bestel nu je hele pallet haagbeuk brandhout en geniet van de absolute top in warmte en verbrandingstijd tijdens de koude maanden.
| SKU | HA40100-33 |
| Merk | Huismerk |
| Afmeting (H x B x L) | 200 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 200 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| SKU | HA40100-33 |
| Merk | Huismerk |
| Afmeting (H x B x L) | 200 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 200 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Diameter | 8 tot 15 cm |
| Gewicht | 900 kg |
| Soort | Haagbeuk |
| Vochtigheidspercentage | <20% |
| Lengte houtblokken | 33 cm |
Beter voor kleine kachel en minder sterke handen!
Geen!
Mooie vlammen
Geen
Verschillende groottes Wegwerp pallet dus als die droog is gaat deze ook in de kachel
Het is niet goedkoop, maar dan heb je ook wat
Volledig droog, brandt uitstekend met een mooi vlammenspel.
Meerdere té dikke blokken en stukken die geen 25cm halen.
Krat is bruikbaar als aanmaakhout
Geen
goed mengeling van grote en kleine stukken
brandt goed
mooie vlam
gaat goed aan
Geweldig voor kleiovens in Zuid-Amerikaanse stijl (we hebben zo'n geweldige oven van Tierra Aura in Oostenrijk)
Geen
Zeer snelle, ongecompliceerde levering, netjes verpakt.
Het bezorgbedrijf bracht de pallet zelfs naar mijn garage.
geen


