Halve pallet ovengedroogd gekloofd berken/essen haardhout mix 25cm









-
2€ 279,- € 230,58 / stuk bespaar 3%
-
3€ 269,- € 222,31 / stuk bespaar 7%
- Combineert snelle aanmaak met lange brandtijd
- Verschillende vlampatronen voor variatie
- Halve pallet is ideale voorraadgrootte
- Direct stookbaar door laag vochtgehalte
- Alleen geschikt voor 25cm kacheldiepte
- Moet gecombineerd met aanmaakproducten
Deze haardhout mix van berken en essen geeft je het beste van beide werelden: berken zorgt voor snelle ontsteking en mooie vlammen, terwijl essen langdurig brandt met hoog rendement. Het ovengedroogde hout heeft een vochtigheid onder 20% en is 25cm lang, waardoor het perfect past in zowel kleine als grote kachels. Je krijgt hiermee eenvoudige ontsteking en langdurige warmte voor optimaal stookplezier.
Waarom Halve pallet ovengedroogd gekloofd berken/essen haardhout mix 25cm
Deze halve pallet biedt de perfecte houtsoorten mix: berkenhout voor snelle aanmaak en mooie vlammen, essenhout voor stabiele warmte en langere brandtijd. Het ovengedroogde mix haardhout heeft een vochtigheid onder 20% en is professioneel gekloofd in 25cm blokken. Perfect voor stokers die flexibiliteit willen in hun brandhout keuze.
Wist je dat? De berken essen mix perfect is voor je tuinhaard? Berken zorgt voor snelle ontsteking en een vlotte start, terwijl essen daarna zorgt voor langdurige warmte en een gelijkmatige verbranding. Het beste van beide werelden in één handige mix!
Voordelen van Halve pallet ovengedroogd gekloofd berken/essen haardhout mix 25cm
- Beste van twee werelden - snelle aanmaak én lange brandtijd
- Variatie in brandgedrag - verschillende vlampatronen
- Optimale hoeveelheid - halve pallet voor normale voorraad
- Professionele mix - zorgvuldig samengestelde verhouding
- 25cm gekloofd - geschikt voor alle kacheltypes
- Direct stookbaar - geen wachttijd nodig
Tip! Voor het perfect aanmaken van je vuur combineer je dit premium hout met de juiste aanmaakproducten. Ontdek onze volledige collectie aanmaakproducten zoals aanmaakblokjes, aanmaakhout en aanmaakwol voor een zorgeloze start.
SKU | GE13600 |
Merk | Huismerk |
Afmeting (H x B x L) | 120 cm x 120 cm x 80 cm |
Hoogte (cm) | 120 cm |
Breedte (cm) | 120 cm |
SKU | GE13600 |
Merk | Huismerk |
Afmeting (H x B x L) | 120 cm x 120 cm x 80 cm |
Hoogte (cm) | 120 cm |
Breedte (cm) | 120 cm |
Lengte | 80 cm |
Gewicht | 450 kg |
Soort | Mix hardhout |
Vochtigheidspercentage | < 20% |
Lengte houtblokken | 25 cm |
Doorsnede houtblokken | 8 tot 15 cm |
Al vele jaren
De pallet was goed gevuld, netjes gestapeld en bezorging ging prima met een hele vriendelijke chauffeur.
Omdat dit de eerste keer is dat we hout hebben besteld, heb ik geen vergelijkingsmateriaal. Het hout brandt goed en snel. Wel vond ik dat er op veel blokken schimmel zat maar ik weet niet of dit normaal is. Echt fris vond ik het niet en ik hoor graag of dit normaal is.
Regelmatig hadden we wel veel rookontwikkeling aan het begin van het stoken. Maar of dat komt door vochtig hout (was tenslotte beschimmeld) of door het weer of manier van stoken kan ik niet goed beoordelen. Wel gaan we nog een bestelling doen en kijken hoe dat gaat.
Ron Besselink
Amsterdam