Haardhout keuzehulp
Welk hout kan ik het beste stoken? Dit is de meest gestelde vraag, vandaar dat we alle houtsoorten met eigenschappen in een overzicht hebben gezet.
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
calcPageSize())"
loading="eager"
fetchpriority="high"
/>
Bestel je Have kachelruitenreiniger spray vandaag en zie binnen vijf minuten weer helder door je kachelglas. Klaar voor een avond knapperend vuur, zonder bruine waas die het zicht verpest.
| SKU | RR10100 |
| Merk | Giant Flames |
| Afmeting (H x B x L) | 25 cm x 8 cm x 8 cm |
| Hoogte (cm) | 25 cm |
| Breedte (cm) | 8 cm |
| SKU | RR10100 |
| Merk | Giant Flames |
| Afmeting (H x B x L) | 25 cm x 8 cm x 8 cm |
| Hoogte (cm) | 25 cm |
| Breedte (cm) | 8 cm |
| Lengte | 8 cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Inhoud | 500ml |